V dokumentu o Hole zpívají Kurt Cobain a Courtney Love dosud nevydanou skladbu

Vydáno 20.03.2011 | autor: redakce

Nový dokumentární film zachycující osudy Patty Schemel, bývalé bubenice Hole, obsahuje zatím nikdy nezveřejněné záběry Kurta a Courtney. Zpívají nevydanou skladbu, kterou společně napsali.

V dokumentu o Hole zpívají Kurt Cobain a Courtney Love dosud nevydanou skladbu kurt_cobain

kurt_cobainKurt Cobain měl všech pět pohromadě Snímek s názvem Hit So Hard si odbyl světovou premiéru na festivalu South By Southwest v americkém Austinu. Dokument se věnuje drogové závislosti bubenice Patty Schemel a okolnostem vedoucím ke smrti Kurta Cobaina a kytaristky Hole Kristen Pfaff.

Již dříve bylo oznámeno, že se na premiéře v New Yorku (28. 3.) objeví po třinácti letech všechny zakládající členky kapely.

Ve filmu například zazní z úst Courtney Love, že Kurt s Hole rád trávil volný čas, protože nenáviděl Nirvanu, svoji kapelu.

Dokument je zajímavý i tím, že v jedné ze scén zpívají Kurt Cobain a Courtney Love píseň Stinking of You, kterou společně napsali.

Kapela Hole se dala dohromady v roce 1989, vydržela spolu hrát až do roku 2002. O sedm let později přišel comeback. Vydala čtyři alba, to poslední nese název Nobody's Daughter (2010).mp

zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím