Divokej Bill má nový klip, který upozorňuje na největší hity kapely

Vydáno 25.03.2011 | autor: PR

Skupina Divokej Bill letos oslaví jubilejní tisící koncert kariéry. Tisíc bylo také natáčecích minut jejich nového videoklipu Unisono. Magii čísel dotváří 111 účinkujících a 11 hodin natočeného materiálu. Neobvyklou specialitou je interaktivní klip o klipu kombinující 3 bonusová videa.

Divokej Bill má nový klip, který upozorňuje na největší hity kapely divokejbill2

divokejbill2

Během přehrávání lze mezi bonusy libovolně přepínat. Kromě záběrů z natáčení se fanoušci dočkají nepoužitých scén, prodloužených verzí klíčových gagů a mozaiky účastníků natáčení.

Album Unisono obsahuje výběr největších hitů z posledních pěti alb a také zcela novou píseň Poslední mohykán. Některé skladby byly navíc přepracovány. Nechybí ani živé záznamy z koncertů. Jednou z upravených písní je titulní Unisono pocházející z alba Mlsná.


Videoklip režírovali Jan a Vítězslav Otrubovi. Produkce VideoBrothers spolupracuje se skupinou Divokej Bill již od roku 2007, kdy vzniklo oceňované hudební video Váha muší.zdroj: TZ, dm


divokejbill2_top

zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím