Rytmus je nejlepší zpěvák na světě, Praze to dokáže začátkem května

Vydáno 29.03.2011 | autor: PR

Rytmus si stanovil nový cíl - dobýt kluby s tanečně laděnou deskou. Album Najlepší spevák na svete představí nový směr, kterým se rapper vydává.

Rytmus je nejlepší zpěvák na světě, Praze to dokáže začátkem května rytmus5

rytmus5Rytmus, v současnosti známý také jako kontroverzní porotce pořadu Česko-Slovenská SuperStar, zamíří s novým materiálem do pražského klubu SaSaZu, kde 6. května pokřtí desku Najlepší spevák na svete. Chce se vymanit ze škatulky rapper a rád by, aby se o něm hovořilo jako o zpěvákovi a autorovi řízných ironických textů.

Detaily o tom, jaká budoucí deska bude, Rytmus zveřejňovat nehodlá. "Nechci nic přibližovat, protože lidé vůbec nevědí, co mají čekat. Chci dosáhnout momentu překvapení," nechal se slyšet před časem.

"Rok 2011 chci znovu ovládnout, cítím se silný, zdravý, plný elánu a energie. Jdu si za svým a dělám si to, co mě baví. Vychutnávám si svobodně své emoce," uzavírá Rytmus.

zdroj: TZ, mp

zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím