HUDEBNÍ POSPOLITOST V ROCK CAFÉ

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Hudba je ingredience, která promlouvá ke všem bez ohledu na hranice, rasu či politické názory. Dává lidem emoce, štěstí a - jak dobře víme - sjednocuje. MUSIC UNITED je i název festivalu, který najde útočiště 19.-20.5. v prostorách klubu Rock Café. Na programu je vystoupení LUCA BRASI a dalších zajímavých jmen.

HUDEBNÍ POSPOLITOST V ROCK CAFÉ HUDEBNÍ POSPOLITOST V ROCK CAFÉ

Festival MUSIC UNITED je projektem, který chce lidem nabídnout to nejlepší ze současné světové a české klubové scény. Dává prostor skupinám, které se rázným způsobem prosazují na klubové scéně i bez podpory velkých hudebních vydavatelství či mainstreamových médií. Díky nezávislosti umožněné hlavně internetem, jenž poskytuje hudebním skupinám neomezené možnosti, co se týče vlastní propagace, prodeje svých produktů a koncertních aktivit, dosahují různí interpreti velice slušné pozornosti hudebních fanoušků. První ročník festivalu MUSIC UNITED se uskuteční ve dnech 19-20.5.2005 v prostorách pražského hudebního klubu Rock Cafe, který vždy podporoval nové trendy na klubové scéně a umožňoval pravidelně vystupovat novým hudebním skupinám. V rámci prvního dne festivalu, t.j.ve čtvrtek 19.5.2005 od 19:00 hod., vystoupí tyto hudební skupiny: LUCA BRASI www.lucabrasi.cz (CZ – Praha) Pražská kultovní crossoverová formace, v jejímž čele stojí charismatický zpěvák LOCCO. Tento rok vystoupí mj. i na kultovním letním festivalu SÁZAVAFEST www.sazavafest.cz 4-7.8.2005. LORD BISHOP www.lordbishop.org (USA – New York) Exotická černošská formace, jejíž tvorba se pohybuje na pomezí funk/rock/pop/soul/garage/r&b. Lídr skupiny LORD BISHOP je nepřehlédnutelný černý obr, který se prezentuje šíleně extravagantním oblékáním, jenž si oblíbil i legendární americký herec Robert De Niro. V rámci druhého dne festivalu, t.j.v pátek 20.5.2005 od 19:00 hod. vystoupí následující kapelky: WICKEDA www.wickeda.net (Bulharsko) Velký objev východoevropské hudební scény! Jejich tvorba na pomezí Ska/Reggae/Funk/Etno/Rocku je okořeněná balkánským citem pro rytmus a melodiku. Wickeda zaručeně nenechá nikoho z diváků v klidu!!! Wickeda je skupinou, kterou nepohrdnou ani takoví velikáni ska scény, jako jsou Ska-P, kteří se z respektu pro tvorbu Wickedy veřejně vyznali. EXISTENCE www.existence.zde.cz Uhrančivá hudební formace z Litoměřic v čele z šamanem Toníkem. Ve své tvorbě kombinuje uhrančivé klávesové linky s nekompromisními kytarovými rify a šamanským vyprávěním. Jedna z mála opravdu originálních českých skupin, jejíž tvorba se objevila i ve filmu Choking Hazard, kapela mimo jiné prošla také řadou vyhledávacích hudebních soutěží. Více info na www.rockcafe.cz. IN THE NAME OF MUSIC, UNITE!!!

zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím