VYHRAJ LÍSTKY NA KONCERT MOBYHO!

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Malý velký MOBY se objeví 14. června v Praze, ale to už asi víte. Máme pro vás soutěž o 6 vstupenek. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku:

VYHRAJ LÍSTKY NA KONCERT MOBYHO! VYHRAJ LÍSTKY NA KONCERT MOBYHO!

Soutěžní otázka:

Moby se v Praze v červnu 1996 představil jako předskokan jedné slavné kapely. Které?

a) Rage Against The Machine
b) Red Hot Chili Peppers
c) Faith No More

Odpovědi zasílejte do 31.5. na report@ireport.cz
Vylosovaní autoři správných odpovědí získají 6 vstupenek na koncert 14. června v pražské Sazka Areně.Moby hýří aktivitou!


Koncertně si v minulých dnech podmanil západní pobřeží USA (vyprodané koncerty v Seattlu, San Francisku, Los Angeles i San Diegu), kde také absolvoval obří TV konferenci, při níž se přes satelit připojily stovky lokálních stanic, aby se jejich diváci dozvěděli přímo od Mobyho něco o desce Hotel a jeho nové knížce. Prostřednictvím serveru MySpace.com pak MOBY představil hodinový mix svých oblíbených "up-tempo" a "down-tempo" elektro tracků (mix si lze poslechnout na www.myspace.com/whitelabel).

Zatímco v Evropě bude jako druhý singl fungovat skladba Raining Again, pro Anglii dělá Moby speciální druhý singl s titulní písní Spiders. Komerční formát Raining Again obsahující mixy od Davida Durieze, Evil 9 nebo Ewana Pearsona vyjde 23.5.

Album Hotel je už v řadě zemí zlaté nebo dokonce platinové (Francie, Itálie, Německo, Anglie, Belgie, Švýcarsko, Rakousko, Portugalsko, Polsko). V Čechách se Hotel stále drží v Top 20 a stabilně je jednou ze tří nejprodávanějších zahraničních desek. 

Moby vystoupí v půlce června v Praze

Moby, jehož jméno je v těchto dnech v českých i zahraničních médiích skloňováno ve spojitosti s  albem Hotel, zavítá v rámci svého turné 14. června i do pražské Sazka Areny. Letošní koncertní sezóna tak v půli června zažije určitě jeden ze svých vrcholů. Moby na pražském koncertě představí Hotel v koncertní podobě, fanoušci se samozřejmě mohou těšit i na hity z alba Play a 18.

Koncert se uskuteční v rámci světového turné, které Moby zahájil 11. dubna v USA. Koncerty v Belgii, Holandsku a Londýně hlásí již nyní na internetových stránkách Mobyho „vyprodáno“. Moby naposledy v České republice vystupoval v červnu 2003. Tentokrát opět přijíždí za doprovodu několikačlenné kapely (Daron Murphy – kytara, basa, Scott Frassetto – bicí, Luci Butler - klávesy, Laura Dawn – zpěv).

Vlastní stránky tohoto hudebníka jsou na www.moby.com. Hostem Mobyho hotelu se může stát každý, kdo navštíví specielně k novému albu vytvořenou stránku www.mobyhotel.com.

Tento vizáží nezaměnitelný muž (vlastním jménem Richard Melville Hall), který oslaví v letošním roce čtyřicítku, střídá ve své hudbě nejrůznější styly. Nezřídka se pouští do odvážných remixů a samplů. Svou hudební kariéru začal Moby v newyorských klubech jako DJ, kde začal hrát po předčasném ukončení studia filozofie. Jeho prvním úspěchem byla skladba s názvem Go. Album Everything Is Wrong (1995) získalo cenu MTV za album roku. Do hudební historie se nejvýrazněji zapsal albem Play (1999), kterého se prodalo neuvěřitelných 10 milionů, a albem 18 (2002). Moby oplývá rovněž výtvarným talentem, vedle hudby se věnuje grafice či animaci filmů.

zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím