GREATEST MANICS DO PRAHY

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

TŘINÁCT LET na scéně slaví velšské trio MANIC STREET PREACHERS průřezem tvorby, nazvaným Forever Delayed: The Greatest Hits, jehož součástí jsou i dvě zbrusu nové skladby Door To The River a There By The Grace Of God (viz recenze v tomto čísle). Album vychází i v limitované edici jako 2CD s bonusovým diskem remixů např. od Chemical Brothers, Massive Attack a dalších. Playlist je tento:
A Desing For Life, Motorcycle Emptiness, If You Tolerate This Your Children Will Be Next, La Tristesse Durera (Scream To A Sigh), There By The Grace Of God, You Love Us, Australia, You Stole The Sun From My Heart, Kevin Carter, Tsunami, The Masses Against The Classes, From Despair To Where, Door To The River, Everything Must Go, Faster, Little Baby Nothing, Theme From M.A.S.H. (Suicide Is Painless), So Why So Sad, The Everlasting, Motown Junk.

Manic Street Preachers vystoupí 11. listopadu v pražském Sky Clubu Brumlovka.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím