THE BRAVERY PŘED DEPECHE MODE

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Necelý měsíc zbývá do prvního netrpělivě očekávaného koncertu roku 2006. Předkapelou Depeche Mode 23. ledna v Sazka Areně bude americká sestava THE BRAVERY.
Newyorská pětice THE BRAVERY vznikla teprve začátkem roku 2003. Do širšího povědomí se dostala díky EP Unconditional a zejména zásluhou letošního bezejmenného albového debutu na značce Island. Z něj se největší pozornosti dostává singlu a videoklipu Fearless.

Posléze odjela americké turné s Ash a vrcholem jejího koncertování je nynější role předskokanů DM. Jejich šňůry se zúčastní od 13. ledna v Drážďanech až do 3. dubna v londýnské Wembley Areně. Celkem s Depešáky absolvuje 51 evropských vystoupení!


The Bravery jsou Sam Endicott (vocals/guitar), John Conway (keyboards), Anthony Burulcich (drums), Michael Zakarin (guitar) a Mike H. (bass). Jejich alternativní rock bývá přirovnáván k The Strokes nebo The Killers.

Host pozdějších koncertů DM (tedy i bratislavského 11.6. na stadionu Interu) dosud není znám.

www.thebravery.com
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím