JAMES BLUNT JE NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Debut JAMESE BLUNTA Back To Bedlam je nejprodávanějším albem roku 2005 ve Velké Británii. Zároveň se stal nejprodávanějším "Albem roku" na britských Ostrovech od roku 1994! Podívejte se na live video skladby Goodbye My Lover.
V loňském roce bylo totiž v UK prodáno 2.367.758 kopií této úspěšné desky. Celosvětově se pak prodej Back To Bedlam dostavá již za hranici 5 milionů prodaných kopií, přičemž v ČR se blíží k 5.000 ks, potřebných pro ocenění Zlatou deskou.

Další velkou výzvou pro Jamese je velice reálný úspěch v USA, kam se chystá na masivní promo turné na jaře letošního roku. 

A další novinky kolem Jamese Blunta začátkem roku 2006: 

Nový singl Wisemen již boduje v našich rádiích.
Zpěvák se chystá na několik koncertů po západní Evropě.
13.2. mu vychází live CD a DVD Chasing Time - The Bedlam Sessions.Podívejte se na live prezentaci skladby Goodbye My Lover ze 17. prosince loňského roku http://mfile.akamai.com/9139/asf/stream.wmg.com/wmi/uk/wmi/JamesBlunt/bluntcduk.asx

zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím