ROCKEROVA RODINA VYVRAŽDĚNA!

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Příšerný pohled se 1. ledna naskytl po otevření domu rockera BRYANA HARVEYE v americkém Richmondu. Muzikanta, jeho manželku a dvě dcery zavraždili lupiči.

ROCKEROVA RODINA VYVRAŽDĚNA! ROCKEROVA RODINA VYVRAŽDĚNA!

Do onoho domu v Richmondu ve státě Virginia mířil na oslavu Nového roku bubeník Johnny Hott, někdejší Harveyův kolega z bluesrockové formace House Of Freaks. Šokovaný záhy zjistil, že celá rodina je po smrti, jako by před ním, a poté před kriminalisty, znovu ožil duch neblaze proslulého sektářského vraha Charlese Mansona, který v USA řádil koncem 60. let. V tomto případě se ovšem jednalo patrně o výhradně loupežný motiv. Hrůzný čin takového rozsahu Virginie a celé USA již dlouho nepamatují.

Mrtvá těla Harveye, jeho manželky Kathryn a dvou dcer byla nalezena ve sklepě, o pár dní později zatkla místní policie dva podezřelé osmadvacetileté muže v kradených autech - Ray Dandridge a Rick Gray byli obviněni z loupeže a vraždy. Vyšlo najevo, že na přelomu roku vyvraždili ještě jednu místní rodinu.

Kytarista a zpěvák BRYAN HARVEY (1956-2006) působil se zmíněným Johnnym Hottem v bluesrockovém duu HOUSE OF FREAKS, které se v období aktivní činnosti (1986-1992) prezentovalo pěti alby a na sklonku existence zabodovalo rádiovým hitem Rocking Chair. Oba muzikanti poté ještě nějakou dobu vedli společný projekt Gutterball. Bryanova manželka Kathryn Harvey byla nevlastní sestrou herce Stevena Culpa.

zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím