DALŠÍ VZPOURA PEARL JAM

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

AKT VZPOURY, neboli The Riot Act, nazvali studiovou novinku američtí PEARL JAM a své fanoušky jí obšťastní v polovině listopadu. Album, které kapela zrealizovala dva roky po LP Binaural, produkoval Adam Kasper a mástroval dlouholetý spolupracovník seattleského bandu Brendan O’Brien. Obsahuje následující skladby:

DALŠÍ VZPOURA PEARL JAM DALŠÍ VZPOURA PEARL JAM

Can’t Keep, Save You, Love Boat Captain, Cropduster, Ghost, I Am Mine, Thumbing My Way, You Are, Get Right, Green Disease, Helphelp, Bushleaguer, 1 Full, Arc, All Or None. Událostí je i fakt, že Pearl Jam mají po delší době videoklip. S jejich natáčením přestali na truc hned po Jeremy v roce 1991, protože se jim nelíbily reakce médií, která jejím klipům podsouvala jiný význam. Od té doby vzniklo pouze animované video kreslíře Todda McFarlanea v roce 1998 ke skladbě Do The Revolution z alba Yield. Videoklip k prvnímu singlu I Am Mine se natáčel 6. září v seattleském klubu Chop Suey pod režijním dohledem Jamese Frosta, který v minulosti spolupracoval např. s Manic Street Preachers a Coldplay.

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: The Offenders v Rock Café SOUTĚŽ: Med School s Etherwoodem SOUTĚŽ: soutěž Rock Meets Classic SOUTĚŽ: Nick Cave v kinech SOUTĚŽ: Bicep v Roxy
Banner
zavřít