BANANA MEZINÁRODNÍ...

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

..a možná i meziplanetární. Základna pozoruhodné skupiny je v Ostravě, desku Jungle dokončují v Německu, jsou zbožňováni v Polsku a sami sebe označují jako "transelementární seskupení čtyř různorodých bytostí". Co je u BANANY nového?

BANANA MEZINÁRODNÍ... BANANA MEZINÁRODNÍ...

Všichni příznivci zpěvačky Vladivojny La Chia a skupiny Banana se mohou začít blahem tetelit. Kapela v těchto dnech dokončuje třetí cd s názvem Jungle. Album se připravuje v Hannoveru se špičkovou německou produkcí a mělo by vyjít v březnu.

Skupině se velmi daří v Polsku, kde bodovala několik týdnů na prvním místě v žebříčku alternativní hitparády největšího krakowského rádia- rádio Krakow, které denně poslouchá okolo milionu lidí. Exkluzivní polská agentura KIM připravila pro skupinu speciální stránky na adrese www.zawodowcy.pl a připravuje se zároveň řada koncertů k nové desce, jak v Polsku tak také v Německu.Banana je transelementární seskupení čtyř různorodých bytostí produkujících strhující a energii nabité koncerty, z nichž každý je svým způsobem originální, jak díky kreativnímu vystupování Vladivojny La Chia, tak i díky velkému improvizačnímu potenciálu celého souboru. Jejich vesmírný filosof Ban Locco Chanana mezi ně vstupuje během vystoupení naprosto nečekaně a spontánně. Základna tohoto vesmírného seskupení je v Ostravě od roku 2001.

Vladivojna La Chia sdělující představy všemi pozemskými i nadpozemskými jazyky neklade mezi sebe a diváky žádné meze ani hranice v přijímání zvukových, optických a emočních vjemů . Každý koncert je unikátní kreativní show plnou energie, barev a vesmírných rituálů. Tajemství je v hudbě a v jejím sdělování. Ban Locco Chanana říká: Hond tu wan ste irch gambiente more faustse cing hin vampoure statiff efeliton bo atiee.

Přijďte dát jeho slovům za pravdu.

www.banana.cz

zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím