KRYŠTOF NATÁČÍ NOVÉ ALBUM

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

KRYŠTOF začínají pracovat na nové, v pořadí čtvrté desce. Vznikne v produkci slovenského studia Creative Music House a vyjde v říjnu. Více vám prozradí Richard Krajčo ve svém pravidelném sloupku Zrcadlení v REPORTU 5/06.
Skupina podepsala s firmou EMI Czech Republic novou exkluzivní smlouvu. Následující tři desky tak "ostravský zázrak" vydá opět na značce Escape.Kapela, která prorazila debutem Magnetické pole (2001), dosud vydala dosud tři alba. Všechny si získaly obdiv posluchačů a uznání kritiky (2x platina, 1x zlato). Za poslední studiovku Mikrokosmos (2004) obdržela cenu APH v kategorii Nejlepší popové album.

Na připravované nahrávce by se mělo tradičně podílet několik zajímavých hostů. Jejich jména se zatím ale tají. Připomeňme, že v minulosti kapela spolupracovala např. s Milanem Caisem z Tata Bojs, Jaromírem Švejdíkem z Priessnitz, Ivou Frühlingovou nebo Janem P. Muchowem.Nejbližší koncerty:
2.5. Majáles, Praha-Eden
6.5. Městské slavnosti, Znojmo-Masarykovo nám.
10.5. Majáles, Brno-Písařky
26.5. Bažant na mlýnoch, Bratislava-Mlýnská dolina
27.5. Narozeniny Musicserveru, Praha-Akropolis - unplugged
27.5. Zahájení lázeňské sezony, Teplice-Ptáčí schody

zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím