VEGA V PRAZE POŘÍDÍ LIVE DVD

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Koncert Suzanne Vega v pražské Státní opeře se blíží. Vzhledem k výjimečnosti prostředí, ve kterém zpěvačka 19.7. vystoupí, se její management rozhodl pořídit z koncertu audiovizuální záznam pro potřeby vydání živého CD a DVD.

VEGA V PRAZE POŘÍDÍ LIVE DVD VEGA V PRAZE POŘÍDÍ LIVE DVD

Suzanne Vega navštíví Českou republiku již poněkolikáté. Letos to bude v rámci sólového turné, při kterém vystoupí jak na klasických koncertech, tak v rámci festivalů. V Evropě se bude vyskytovat především o prázdninách a vystoupí například na festu Exit v bývalém Srbsku a Černé Hoře. 10. června se zúčastnila slavného festivalu Isle of Wight, kde spolu s ní vystoupili např. Coldplay, Foo Fighters, Prodigy, Placebo, Lou Reed a další.Češi přivítají tuto sympatickou Newyorčanku 19. července. Její vystoupení se uskuteční na naprosto exkluzivním místě – v nádherném prostředí Státní opery Praha. Na pódiu v této nádherné budově, patřící ke klenotům české kultury, zazní nejen její prověřené hity, ale českému publiku se pravděpodobně poštěstí premiérově slyšet písně z připravovaného alba, na němž Suzanne Vega usilovně pracuje. Jeho nahrávání začne už letos na podzim a deska by měla na prestižním labelu Blue Note vyjít příští jaro.

Posledním vydaným albem Suzanne Vega bylo retrospektivní album z roku 2003, zatím posledním řadovým albem byly Songs Of Red & Gray z roku 2001. Koncert Suzanne Vega ve Státní opeře Praha bude bezesporu ojedinělým zážitkem. Její vystoupení rozhodně potěší nejen její skalní příznivce, ale i hudební fanoušky, kteří její tvorbu neznají do detailů, ale rádi si poslechnou příjemnou hudbu. Stále máte možnost soutěžit o volné vstupenky na tuto výjimečný večer ZDE.

Pozor, kapacita sálu Státní opery je omezena. Více informací se dozvíte na www.1015.cz.www.suzannevega.com


zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím