AB RÁDIO POSILUJE

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Internetový broadcaster ABradio.cz zahájil plně digitální vysílání ostravského Hitrádia Orion. V současné době šíří portál AB Rádio signál více než padesáti rádií ze čtyř evropských zemí a dalších padesáti čistě internetových stanic. Vybere si i ten nejnáročnější rádiogurmán.

AB RÁDIO POSILUJE AB RÁDIO POSILUJE

Orion je již devátou českou rozhlasovou stanicí, kterou si mohou návštěvníci stránek ABradio.cz vychutnat kdekoliv na světě v nejvyšší kvalitě. Signál je totiž nově snímán přímo z vysílacího studia Hitrádia Orion. Díky tomu je bez jakýchkoliv rušivých vlivů, které vznikají při snímání klasickým analogovým tunerem na VKV. „Naší strategií je postupně připojit všechna česká rádia v plně digitální kvalitě. Po trojici západočeských stanic a kladenském Rádiu Relax nyní usilovně budujeme digitální trasy na Moravě. V brně jsme takto připojili rádia Petrov a Student, následovalo jihlavské Rádio Vysočina a přes valašské Apollo jsme se dostali až k ostravskému Hitrádiu Orion,“ říká Adam Křikava, ředitel společnosti ABradio, a.s.

ABradio.cz zajišťuje pro Hitrádio Orion internetové vysílání v u nás nejrozšířenějším formátu Windows Media a k dispozici jsou posluchačům tři streamy v odstupňované kvalitě. Zcela zdarma jsou posluchačům k dispozici streamy o síle 32 kbps a 64 kbps, náročnějším posluchačům s kvalitním internetovým připojením je určen 192 kbps stream v rámci unikátní placené služby Premium, která předplatiteli přináší nejvyšší kvalitu a neomezený poslech s předností před neplatícími posluchači. Internetové vysílání Hitrádia Orion je dostupné na internetových stránkách ABradio.cz (http://www.abradio.cz/radio/hitradio-orion).

ABradio, play my favourite song..

ABradio se zaměřuje především na poskytování služeb souvisejících s šířením rozhlasového vysílání prostřednictvím internetu, především pak vytvářením vlastních internetových rádií různých žánrů a stavba internetových rádií na míru, podle přání klienta. V současné době šíří na internetu signál padesáti rádií ze čtyř evropských zemí a dalších padesáti čistě internetových stanic. Raritkou jsou specializovaná rádia v sekci "Sólo pro", kde si pošmáknou např. fanoušci Depeche Mode, U2, Madonny, Queen nebo Metallicy.

Kompletní výběr rádií plus aktuální informační servis najdete na www.ABradio.cz.
 

zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím