VISÁČI NA STŘELÁKU

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Dnes, ve čtvrtek 29.6., vystoupí v rámci Letního festivalu Střelák 406 skupina VISACÍ ZÁMEK. Návštěvníci se mohou těšit na mohutnou punkovou oslavu konce letošního školního roku.
Skupina Visací zámek tento rok oslaví již 24 let existence. V loňském roce vydala nové album s názvem Punk! a jejich popularita začala opět stoupat k hvězdným výšinám. Čtenáři REPORTU navíc dobře vědí, že pravidelné příspěvky frontmana skupiny, Jana Hauberta, najdou vždy v sekci News. Nejinak tomu bude v letním dvojčísle, které se na pultech obchodů objeví tento pátek. "Dr. Punk" ve svém sloupku Zámek tentokrát s dojetím vzpomíná na zážitky z nedávného vystoupení legendárních Buzzcocks v pražském Futuru. 

Po úspěšném koncertě ve stejném klubu se populární Visáči vrací do většího prostoru, na Střelecký ostrov. Čtvrteční koncert začíná v 19:30 v areálu letního kina.
Vstupenky k dostání v předprodeji v letním baru přímo v kině nebo před koncertem na místě.
Více informací na www.visaci.cz a www.strelak.cz.zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím