READY KIRKEN SKONČILI

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Vydavatelství Universal Music a management skupiny Ready Kirken, agentura Live Production, oznámili, že dne 9.7.2006 se po téměř jedenácti letech rozpadla skupina Ready Kirken.
Tři členové skupiny sdělili, že nadále nechtějí spolupracovat s frontmanem, zpěvákem, hudebním skladatelem a textařem skupiny, Michalem Hrůzou.

Vyjádření Michala Hrůzy :
„ Je to strašná škoda. Myslel jsem si, že je mezi námi všechno v pořádku, dokonce nejlépe za poslední dobu. Jejich rozhodnutí mne naprosto šokovalo. Klukům jsem už asi odpustil. Pochopil jsem, že jim unikla hloubka a vlastně podstata toho, co děláme. Upřednostnili osobní zájmy a momentální naštvanost nad poselstvím naší společné desetileté spolupráce. A co bude dál? Ještě nevím, to nejdůležitější mám – písničky a chuť dál dělat muziku“.

Universal Music, Live Production a Michal Hrůza považují činnost skupiny za definitivně skončenou.
Vydavatel všech čtyř alb Ready Kirken pokračuje ve spolupráci s Michalem Hrůzou v jeho další umělecké činnosti. Také agentura Live Production bude nadále zastupovat pouze zpěváka Michala Hrůzu.


Doplňující informace Live Production:

Koncertní vystoupení skupiny Ready Kirken, jež se měla uskutečnit ve spolupráci s agenturou Live Production v termínech do konce srpna, se ruší.

zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím