SKINNER MÁ REKORDNÍ KLIP

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

MIKE SKINNER alias THE STREETS natočil nejdelší hudební klip v historii a pokořil tak dosavadní rekord amerického zpěváka MICHAELA JACKSONA.

SKINNER MÁ REKORDNÍ KLIP SKINNER MÁ REKORDNÍ KLIP

Britský hiphopper si dal za cíl překonat třináctiminutový Jacksonův klip z roku 1983 k písní THRILLER. Jeho dvacetiminutové hudební video, které chce natočit u příležitosti pětadvacátého výročí hudební stanice MTV, bude mít dle Skinnera i umělecké kvality. V klipu se objeví záběry pěti diváků MTV, které Skinnera inspirovaly ke složení nového hitu: „Jsem unesen kreativitou a představivostí těch mladých lidí. Hodiny jsme se dívali na videa, ze kterých jsme vybírali ty nejzajímavější a s nejpoutavějším obsahem.“ Mluvčí MTV dodává: „Jde o velice unikátní projekt. Je nám už pětadvacet let a je dobré si uvědomit, že bez skvělých kreativních klipů a báječných vstřícných diváků bychom nevydrželi ani pětadvacet minut. Proto si myslíme, že dát šanci divákům vytvořit speciální klip, dává smysl.“ Dvacetiminutový klip se na obrazovce poprvé objevuje 1. srpna.

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: The Offenders v Rock Café SOUTĚŽ: Med School s Etherwoodem SOUTĚŽ: soutěž Rock Meets Classic SOUTĚŽ: Nick Cave v kinech SOUTĚŽ: Bicep v Roxy
Banner
zavřít