ARMÁDA ŠPÁSU ZAÚTOČÍ Z ÉTERU

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Pravidelný pořad GRUNDFUNK, který na Rádiu Wave roztáčí pověstný groovař DJ Maceo, přichystal na neděli 3.9. pro všechny fajnšmekry luxusní lahůdku: přímý přenos koncertu J.A.R. ze Studia Českého rozhlasu v Karlíně!

ARMÁDA ŠPÁSU OBSADÍ ČESKÝ ROZHLAS
aneb "have no fear - J.A.R. is here"!

Na vědomí se dává, že v neděli 3.9. ve 20:00 obsadí rozjařená Armáda špásu Český rozhlas. Ke ztrátám na životech, jak doufáme, nedojde. Velení akce se ujal Michael V, přezdívaný Velký Velitel Vrtulník.Tajnou zbraní Armády špásu je údajně Superpéro, kterým prorazila v hitparádách i na žebříčku prodejnosti. Nedělní útok přijde podpořit skupina V.I.P. pěšáků a útočnou řadu do rozhlasu uvede DJ Maceo (foto) za asistence Martina Mikuláše.

Nalaďte si Český rozhlas 4 - Rádio Wave na 100,7 FM v neděli 3.9. ve 20:00 a uslyšíte živé vystoupení skupiny J.A.R. z karlínského studia A Českého rozhlasu. Více netřeba dodávat. Všichni do krytu a k přijímačům!

Veškeré další odtajněné info na www.grundfunk.cz.


zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím