NOVÉ SKLADBY BEATLES

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Za dva týdny vyjde album Love s novými úpravami skladeb Beatles, které vytvořili z původních masterů producent kapely George Martin a jeho syn Giles. Poslechněte si první čtyři písně!

NOVÉ SKLADBY BEATLES NOVÉ SKLADBY BEATLES

Už 40 000 fanoušků si během tří dnů poslechlo 4 nové verze písní Beatles. Album nejslavnější kapely světa s názvem LOVE vychází vychází 20. listopadu ve stereu a ve verzi 5.1. Bude to první album Beatles v tomto formátu. Stereo CD bude obsahovat 78 minut hudby. DVD surround verze na DVD disku bude mírně rozšířená na 81 min. hudby.Po tom, co byli požádání zbývajícími Beatly Ringem a Paulem, jakož i Yoko Ono a Olivií Harrison, aby z původních masterů vytvořili experimentální mixy pro projekt Cirque du Soleil, dlouholetý producent Beatles sir George Martin a jeho syn Giles Martin využili archiv Beatles k tvorbě alba LOVE. Sir George a Giles vyprodukovali s pomocí originálních pásků ve studiích Abbey Road unikátní zvukový obraz. Vydání tohoto alba, které je zároveň použito pro stejnojmenný projekt Cirque du Soleil a Beatles v podniku Mirage v Las Vegas, předchází zveřejnění první čtyř písní: 

Strawberry Fields Forever (Love Version).wma

Octopus's Garden (Love Version).wma

Lady Madonna (Love Version).wma

While My Guitar Gently Weeps (Love Version).wma
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím