PUNK V KOTELNĚ

Vydáno 09.01.2007 | autor: redakce

Punkové legendy UK SUBS a THE VIBRATORS rozduní chomutovskou Kotelnu 20.ledna. Těšte se na porci striktní muziky a sami pak posuďte, jestli je punk dead.

PUNK V KOTELNĚ PUNK V KOTELNĚ

UK Subs jsou vedeni neúnavným Charliem Harperem (označovaným za otce UK punku) a stále pokračují a vzkvétají i přes měnící se sestavu a nahrávací společnost. Koncertují celosvětově už téměř tři desítky let, udržují a šíří pravý duch punk-rocku bez kompromisů a změkčení, které se podepsalo na mnoha jejich současnících. Kapela pokračuje ve svém "neustálém turné" režimu a hraje tak již novým generacím punkové mládeže. Představí se opět po roce v doprovodu svých častých koncertních partnerů.Těmi nemůže být nikdo jiný než The Vibrators. Ti jsou v těchto končinách známí jak svým vystupováním na koncertních akcích Brutusu, tak nemalým množstvím prodaných cédéček na našem trhu. Jejich blok vyniká útočností kytarových riffů, doplněných kulometnou technikou vytvářenou baskytarou a bicími, to vše s trojhlasným vokálem.Hudební program doplní pražská punková kapela SPS a domácí chomutovská stálice HAJ HOU.

www.kotelna.org

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Nick Cave v kinech SOUTĚŽ: Bicep v Roxy SOUTĚŽ: Med School s Etherwoodem SOUTĚŽ: The Offenders v Rock Café SOUTĚŽ: soutěž Rock Meets Classic
Banner
zavřít