PŘEDVÁNOČNÍ KONCERT CHINASKI

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Beznadějně vyprodaný říjnový Lucerna Music Bar, hysterie fanoušků, kteří se na koncert nedostali a vlastně i euforie těch, kteří to štěstí měli, přiměl CHINASKI, aby připravila další, tak trochu výjimečný pražský koncert ještě na závěr letošního roku.
Vánoční koncert CHINASKI Sky Club Brumlovka – 18.12.2002 od 19.00 hod. Poprvé ve historii skupina (na fotce její zpěvák Michal Malátný) uskuteční v Praze koncert s vánoční atmosférou. Program bude speciálně připraven jen pro tuto příležitost. Průřez skutečně těmi největšími hity a samozřejmě i nejnovější písničky z posledního alba Originál, včetně čtyřtýdenní radiové jedničky Můj svět. Vánoční atmosféru navodí nejen scéna a speciální výzdoba celé arény, ale i chystaná překvapení …. Speciálním hostem koncertu bude MERSÍ (ex Děda Mládek Illegal Band), který tak poprvé představí svůj nový projekt živě na veřejnosti.

www.chinaski.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím