TLESKAČ PŘED LENINGRADEM

Vydáno 08.01.2007 | autor: redakce

LENINGRAD COWBOYS budou v Roxy předSKAkovat plzeňští TLESKAČ. Ti chystají pro finské recesisty zajímavé překvapení. Že by přišel konečně kouzelník?

TLESKAČ PŘED LENINGRADEM TLESKAČ PŘED LENINGRADEM

O co se konkrétně jedná, kapela nechce prozradit. Jirka Sýkora, šéf kapely, k tomu říká: „Tento koncert bude zvláštní oproti jiným tím, že bude s Leningrad Cowboys, se kterými jsme ještě nehráli. Navíc zazní něco nového, okostýmujeme se a budeme mít s sebou novou desku Na předměstí Bory. Překvapení chystáme hlavně pro členy Leningrad Cowboys, čímž je trumfneme.O jaké překvapení půjde? To se dozví až diváci v Roxy, kterým Tleskač vzkazuje: „J. K. Tyl, autor české hymny, má divadlo a věčné lože v Plzni. Nikoliv v Leningradu!Leningrad Cowboys prosluli především díky svému nezaměnitelnému zjevu a předělávkám známých rockových i nerockových skladeb. V Česku představí materiál ze zatím poslední desky Zombie´s Paradise, která vyšla na jaře 2006.

Koncert Leningrad Cowboys a Tleskač v Roxy 13.2.
www.roxy.cz

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Nick Cave v kinech SOUTĚŽ: Med School s Etherwoodem SOUTĚŽ: The Offenders v Rock Café SOUTĚŽ: Bicep v Roxy SOUTĚŽ: soutěž Rock Meets Classic
Banner
zavřít