EXTÁZE KONEČNĚ NA KŘTU

Vydáno 15.01.2007 | autor: redakce

ECSTASY OF ST. THERESA vydala nedávno nové album Watching Black. Křest alba, původně plánovaný na listopad, se uskuteční v pondělí 29. ledna v Paláci Akropolis. Původně zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

EXTÁZE KONEČNĚ NA KŘTU EXTÁZE KONEČNĚ NA KŘTU

Album Watching Black je výsledkem nekompromisního přístupu EOST při hledání nového zvuku a poměrně radikální reakcí na současný trend konzumování hudby. „Lidé hudbu stále častěji jenom spotřebovávají, místo toho, aby ji poslouchali,“ tvrdí Jan P. Muchow. „Ztrácejí schopnost slyšet a vnímat věci pod povrchem.“ V tomto smyslu nehodlá skupina nikomu nic usnadňovat. Naopak. Jde vlastní cestou a nabízí alternativu stále povrchnějším a marketingově chytře ošetřeným zvukovým prefabrikátům.Dosud posledním albovým počinem zpěvačky Kateřiny Winterové a multiinstrumentalisty Jana P. Muchowa byla kritikou adorovaná deska Slowthinking z roku 2002, která skupině mimo jiné vynesla dva Anděly (Zpěvačka roku, Taneční album roku). Nahrávka vyšla rovněž v Anglii na respektované značce Labels, se kterou spolupracují například Moby nebo Depeche Mode. Skupinu si tam oblíbila populární britská kytarovka Placebo a EOST dostala šanci pro ni zremixovat píseň English Summer Rain.

EOST, 29. ledna, Palác Akropolis, Praha
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím