BITVA O SÁZAVU ZAČÍNÁ!

Vydáno 07.07.2009 | autor: redakce

Historie se opakuje a třetí ročník SÁZAVAFEST BATTLU začíná. Skvělá šance pro začínající kapely a hudebníky prosadit se na české hudební scéně je tady. Tak jen směle do toho.

BITVA O SÁZAVU ZAČÍNÁ! BITVA O SÁZAVU ZAČÍNÁ!

Organizátoři Sázava Battlu 2007 vyzývají: „Pokud jste dravá partička hudebníků, dejte nám o sobě vědět! Vaše demo nahrávka či CD projde rukama a ušima odborné poroty, složené z řad renomovaných hudebních publicistů.“ Osmička finalistů bude zveřejněna na JARNÍM SÁZAVAFESTU (31. 3.) v pražském Abatonu, kde vystoupí např. Švihadlo, Polemic, Sto Zvířat, Roe-deer, Southpaw a další.Vybraná nejlepší osmička se v nelítostném boji utká o přízeň publika 27. května na "bitevním poli" v Kutné Hoře na festivalu Sázavafest Battle. Na druhém (nebitevním) pódiu vystoupí skupiny Wohnout, Gaia Mesiah, Tleskač, Rybičky 48 a další. Tady už bude jistě početnou porotou publikum, které rozhodne o výsledku Bitvy (lidé hlasují svojí vstupenkou).Vybrání dva vítězové získají mimo účasti na "Velkém" Sázavafestu také prostor v programu Radia 1 či Kiss Delta a další zajímavé ceny.

Posílejte svoje aktuální demo CD nebo poslední regulérní CD na adresu:

Muzikus
Novákových 8
Praha 8
180 00
heslo „Sázavafest“

Uzávěrka pro doručení je 28. 2. 2007
Pro aktuální informace sledujte www.sazavafest.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím