Wu-Tang Clan plánují návrat

Vydáno 26.01.2007 | autor: redakce

Ano, je to tak. Legendární hiphopová skvadra WU-TANG CLAN se po šesti letech od vydání posledního LP sejde ve studiu. Deska se bude jmenovat 8 Diagrams a zarapuje na ní i Ol´Dirty Bastard.
Wu-Tang Clan vydali společný materiál naposledy v roce 2001, album se jmenovalo Iron Flag. Od té doby se změnila řada věcí, přesto dle slov jednoho z členů "klanu" RZA je právě rok 2007 rokem hip hopu: "Zrovna letos je ideální doba na comeback. Všichni to cítíme."Na 8 Diagrams bude k slyšení i nikdy nezveřejněný part, v němž rapuje Ol´Dirty Bastard, a rovněž se dá očekávat vzpomínkový track na jeho věčnou památku. Datum vydání ještě nebylo přesně určeno, Wu-Tang by rádi vypustili kotouč mezi fanoušky někdy během léta. Tak uvidíme. Jako rozvička může posloužit masivní akce 24. února, kdy se do České republiky chystá jeden z členů Wu-Clanu, a to Raekwon The Chef.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím