My Name Is Ann! debutuje

Vydáno 12.02.2007 | autor: redakce

Xproduction vydává debutové CD My Name Is Ann! Lenky Morávkové aka Knoflenky. Křest desky proběhne 14. února v pražském klubu Cross.
My name is Ann! to je troška AGF, troška Coco Rosie, pár chlupů z Peaches a troška odlesků z Princess Superstar. My Name Is Ann! to je rozjívená Knoflenka, děvčátko zahalené hračkami, které se před vámi na debutové desce Reciclatge bezostyšně roztáhne a dovolí vám se podívat úplně na všechno. Hranice intimity se posouvá, hudba dělaná s laptopem a zaprášený glitchový zvuk, to vůbec neznamená automaticky odměřenou studenost, zvlášť když se mísí s nasládlým i paranoidním saxofonem a laškovně erotickými texty.Křest proběhne 14. února v klubu CROSS. K vidění bude speciálně upravená stage, na níž proběhne show, jak má být. Jako support zafungují: Neutrino (intelektuální glitch a ambient), Gumaguar (nekompromisní breakcorari), Deus ex machina (ve znamení vnitřně rozechvěné zlámanosti) a NGR (coby zástupci free techno scény).

www.mynameisann.com
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím