Ozzy a Korn táhnou na Prahu

Vydáno 14.02.2007 | autor: redakce

Ozzy Osbourne a Korn vystoupí v červnu v pražské Sazka areně. Ozzymu vychází v květnu nové album a v rámci jeho propagačního turné závítá i do České republiky.

Ozzy a Korn táhnou na Prahu Ozzy a Korn táhnou na Prahu

Ozzy Osbourne má v plánu okolo šestnácti evropských zastávek, turné otevře 27. května v Moskvě a vrcholit by mělo koncem června na letních festivalech. Česká republika bude kromě Ruska a pobaltských zemí jediným městem ve východní Evropě, kde se Ozzy Osbourne v rámci svého turné představí. Od jeho poslední řadové desky Down To Earth uběhlo již šest let. Od té doby se Ozzy ohlásil shrnutím toho nejdůležitějšího z jeho sólové tvorby pod názvem „The Essential Ozzy Osbourne“, živým záznamem „Live At Budokan“ (2002) a albem převzatých věcí „Under Cover“ (2005). V květnu by měl vydat své nové album, návštěvníci pražského koncertu se tak mohou těšit na nové skladby, ale i na živé podání Ozzyho největších hitů.Pánové Fieldy, James „Munky“ Shaffer, David Silveria, Brian „Head“ Welch a Jonathan Davis opustili domovské město Bakersfield, aby se společně proslavili v Los Angeles jako KORN. Pomohl jim fakt, že byli všichni ovlivněni stejnou kulturou – nazlobeným městským hip hopem a tvrdým death metalem. Přesto zvuk jejich kapely byl zcela svěží a neotřelý a vzápětí začal být dokonce napodobován desítkami epigonů. před dvěma lety naservírovali hudební veřejnosti nahrávku See You On The Other Side, kterou představili živě i fanouškům v pražské T-Mobile areně před dvěma lety.Ozzy Osbourne, Korn, Black Label Society, 26. června, Sazka arena, Praha.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím