Love Gangsters: Křest zadarmo

Vydáno 15.02.2007 | autor: redakce

Českobudějovická electropoppunková parta Love Gangsters pokřtí v pondělí 19. února debutové album Viva Sicherheits v klubu Roxy. Vstup na křest je pro všechny návštěvníky zadarmo.

Love Gangsters: Křest zadarmo Love Gangsters: Křest zadarmo

Love Gangsters hrají originální směs retro stylů a nadčasovosti. Všechno se skvělými projekcemi a feelingem. Naposledy aktuálně nadchli publikum i odbornou veřejnost v rámci soutěže talentů – Berentzen Líheň 2007, kde v ostravském klubu Templ na Stodolní vyhráli 8. února první kolo soutěže.Extravagantní postavička Marotha a geniální elektronický mág Junker předvedou 19. února jako vždy skvělou show. V rámci ní jim jejich debutové album Viva Sicherheits pokřtí jeden z nejznámějších jihočechů současnosti a zároveň jedna ze zásadních vokálních i autorských osobností posledních dvou dekád – Petr Muk. Druhým kmotrem „gangsterského“ alba bude Pavel Anděl, v jehož pořadu Noc s Andělem by se Love Gangsters měli během následujících týdnů objevit.

Více na oficiálních stránkách kapely nebo na myspace profilu.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím