Trafik z PSH vydává remixy

Vydáno 17.02.2007 | autor: redakce

DJ a producent Mike Trafik namíchal exkluzivní CD plné českých a slovenských hiphopových hitů. Těšit se můžete na nevydané tracky a čistý Trafikův sound.
Spolupráce mezi rap-metalovým producentem Mike Trafikem a značkou Beam Label byla logickým vyústěním pro obě strany. Trafik měl původně namíchat exkluzivní Mix Tape, ale jelikož jeho šuplík skrýval několik pokladů, kterých bylo ve studiu rozhodně škoda, zvolil nakonec složitější cestu - vydat vlastní remixové album za podpory Beam Labelu.
Mike Trafik na své desce představuje jedenáct originálních remixů - z toho dva remixy na dosud nevydané skladby. První je kooperace Orion + James Cole s názvem Co je doma to se počítá, která letos vyjde na sólovce DJ NEA, a ruský Berezin se stejnojmennou skladbou. Jako bonus na závěr je originální ukázka ze sólové desky Vladimira 518 s názvem Mafie, která vyjde již brzy na značce Big Boss.

Check It Out! Deska právě vychází u Beam Labelu a jako příloha nového čísla časopisu STREETBAD BOYS remixed by DJ MIKE TRAFIK

1. Dj Neo + Orion a James Cole: Co je doma to se počítá
2. H16: Neverím ti
3. Orion + LA4 + WWO: Nezapomeň
4. Miky Mora: Uličný žúr
5. PSH: Kamufláž
6. Rytmus: Pravdivý príbeh
7. PIO SQUAD: Loco Lingo
8. SuperCrooo: Domácí vězení
9. Berezin: Berezin (unreleased official rmx)
10. Vec: Sa zobuďte!
11. Orion: Všechno pomíjivý je
12. Vladimir 518: Mafie (new track from an upcoming album)
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím