Pražský výběr II už v březnu

Vydáno 19.02.2007 | autor: redakce

Michael Kocáb a Klaudius Kryšpín dokončují nahrávání alba a připravují velkolepé turné. Materiál se objeví na pultech obchodů koncem března.

Pražský výběr II už v březnu Pražský výběr II už v březnu

Ve studiu Shoebox právě vrcholí finální mastering deseti nových skladeb Pražského výběru II určených pro nové album. Pod osmi z nich je podepsán leadr skupiny Michael Kocáb, autorem dalších dvou je bubeník Klaudius Kryšpín a nový byskytarista Richard Scheufler. Současně se ve studiu dokončuje několik videoklipů v režii Michaela Kocába, producenta Jana Soukupa a renomovaných kameramanů Jana Malíře a Miroslava Čvorsjuka. Bezchybným střihem a efektní výtvarnou složkou vše dotváří zpěvačka skupiny Zlata Kinská, která zároveň připravuje vizualizaci skladeb pro obrovskou telestěnu v rámci koncertního turné.Velkolepě pojatá tour s 3D laserovými efekty, poprvé představenými v České republice, se pojede od května a po objetí velkých měst bude zakončena v Praze. Deset let očekávaná nová deska Pražského výběru by se měla objevit na pultech koncem března.

www.prazskyvyber.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím