Načeva se vrací na česká pódia

Vydáno 07.03.2007 | autor: redakce

Nové seskupení na klubové scéně „Monika Načeva & Michal Pavlíček & DJ Five“ přináší originální a nový zvuk, který předvede 23. března v Paláci Akropolis.
Po několikaleté odmlce (mateřská dovolená), vyplněné pouze občasným vystupováním, se vrací na česká podia Monika Načeva. Jak je u ní zvykem, přichází opět s něčím zcela novým. Za Monikou nestojí standartní několikačlenná kapela, ale rovnocenní spoluhráči: turntablista a šampión DJ Five a fenomenální kytarista Michal Pavlíček. Nálada písní zůstává zachována, ale díky elektronickému doprovodu (přesah až někam k trip-hopu) a současně živé kytaře, zní v novém, velmi slušivém kabátku.Nové písně (opět texty Jáchyma Topola), které budou mít premiéru koncem března na vystoupeních v Praze a v Brně, zní překvapivě neotřele a novátorsky. Samo šokující je už neobvyklé spojení scratchujících gramofonů a živé kytary – Michal Pavlíček střídá kytaru akustickou i elektrickou - v hudebním doprovodu nových písní, ale i přepracovaných skladeb z předchozích alb.

Monika Načeva & Michal Pavlíček & DJ Five Praha:
24. 3. Palác Akropolis, Praha
4. 4. Fléda, Brno
5. 5. Randal Klub, Brno

www.naceva.eu
www.myspace.com/naceva
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím