Žebřík v TV: Česká televize, Óčko a Karneval

Vydáno 05.04.2007 | autor: redakce

Dokument z 15. ročníku Žebříku si odbyde TV premiéru v sobotu 7.4. na ČT2, vysílací čas už oznámilo i Óčko. Reportáž z akce můžete vídat na kabelovce Karneval a Žebříku se bude 20.4. věnovat i magazín Pomeranč.

Žebřík v TV: Česká televize, Óčko a Karneval Žebřík v TV: Česká televize, Óčko a Karneval

Dokument režiséra Pavla Brauna uvede Česká televize uvede v sobotu 7. dubna na programu ČT2 v rámci Velké noční hudby (bezprostředně po skončení Noci s Andělem).

Reportáže z Žebříku 2006 můžete hned několikrát denně vídat na kabelové televizi Karneval. Magazín Pomeranč (ČT) se Žebříku bude věnovat v pátek 20. dubna, televize Óčko uvede dokument v úterý 24. dubna ve 21:00.Padesátiminutový dokument z vyhlášení Žebřík 2006 Sony Ericsson Awards připomene atmosféru více než pětihodinové show, kterou 9.3. V DK Inwest v Plzni moderoval Zdeněk Suchý.

Uvidíte předávání všech třiceti cen, koncerty J.A.R., Pehy, Support Lesbiens, Gaia Mesiah, Gipsy.cz, Pio Squad a dalších, záběry ze zákulisí a rozhovory s oceněnými i vystupujícími umělci.

V nejbližší době přibudou potvrzené termíny na Top TV, nebo TV Prima.
Stay tuned!www.ceskatelevize.cz

www.karneval.cz

www.ocko.tv


zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím