Gangsta Boogie: hip hop v akci

Vydáno 05.04.2007 | autor: redakce

Dostaveníčko fandů kvalitního česko-slovenského hip hopu, to je Gangsta Boogie 14. dubna v Retru. Zahrají Pio Squad, Vec nebo Moja Reč.

Gangsta Boogie: hip hop v akci Gangsta Boogie: hip hop v akci

Jedno z nejzajímavějších vystoupení bude bezesporu patřit slovenskému vyslanci Vecovi. Vítěz prestižního DJs klání DMC v roce 2001 a bývalý člen dnes už legendární kapely Trosky přijede představit průřez svojí tvorbou, která ho ve světě houpavých rytmů a nekompromisních slov stále činí číslem jedna.
Moja Reč relativně nedávno vypustila do světa 14trackové demo, přičemž dva skutečně povedené beaty nesou právě Veckův rukopis. Vlastně i díky jeho podpoře se dnes se svým talentem dostávají do širokého podvědomí a stíhají jeden úspěšný freestyle battle za druhým.Domácí půdu budou reprezentovat dobře známí Pio Squad, kteří se zformovali ze skupiny Jižní Pionýři. Po několika letech snažení a mírné partyzánštiny zaznamenali velký úspěch po vydání svého debutu Tree stars, které je vyneslo na vrchol i u odborné kritiky. Druhé album Punk is Dead pak ukázalo znatelný posun nejen ve vnímání svého okolí, ale i samotné rapové produkce.Těšit se můžete na speciální breakdanceovou fashion show, kterou provede zdomácnělý anglický MC Emdee. Nové luxusní hiphopové modýlky představí necelá desítka profesionálních tanečníků.

www.retropraha.cz


zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím