Hudební festival Slavkov 2007

Vydáno 08.04.2007 | autor: redakce

Čtvrtý ročník hudebního festivalu Slavkov 2007 tradičně představí kvalitní muzikantskou společnost. Brány zámeckého parku se otevřou v sobotu 30. 6. Záštitu nad akcí převzala Hana Hegerová.
Festivalový program zahájí nováček české hudební scény Zbyněk Drda, po něm přijdou temperamentem nabití Temperamento, pak kapela Madfinger, následována Magdalenou Šalamonovou&Photolabem a skupinou Wohnout. Jak je již dobrým zvykem, patronkou festivalu je i letos paní Hana Hegerová. Pod noční oblohou ještě zahraje Michal Hrůza, Anna K & Band a na úplný závěr a na dobrou noc vystoupí Divokej Bill.Hudební festival Slavkov stále drží vysokou úroveň všech vystupujících. Organizátoři myslí i na rodiny s dětmi, pro které je zámecká zahrada ideálním místem, jak spojit příjemné s užitečným. Pro ratolesti je připraven dětský koutek s atrakcemi či soutěžemi. Rodiny s dětmi do výšky 140 cm budou mít navíc zvýhodněné vstupné. Bude připraveno bohaté občerstvení, prodej CD a merchandisingu. Letošní novinkou je zavedení vlakové kyvadlové dopravy z Brna.

www.liveproduction.cz
www.glanc.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím