Longital a Čankišou už tento pátek

Vydáno 10.04.2007 | autor: redakce

Elektropopoví písničkáři Longital vystoupí společně s divokou rytmikou v podání Čankišou na výročním koncertě k dvaceti rokům klubu Delta.

Longital a Čankišou už tento pátek Longital a Čankišou už tento pátek

Longital - Daniel a Shina, dva zvukoví cestovatelé - je poetická výprava na elektrických psech do neznámých zemí. Krajina malovaná kytarou, hlasy vycházející ze srdce. Univerzální soundtrack ke snění zahrají Longital na několika koncertech v Čechách:
12.4. Plzeň – Zach´s pub
13.4. Praha – Delta s Čankišou
14.4. Písek – RW Cafe
15.4. Karlovy Vary – klub Paderewski
10.5. Český Krumlov – Městské divadloV květnu vystoupí Longital na festivalu divadel a hudby Spotkania v polských Glivicích a dvakrát v Krakově a také na hudebním festivalu Europa Vox ve francouzském Vichy. V červnu chystají Longital na Slovensku dva společné koncerty s irskou zpěvačkou Ninou Hynes. Skupina Miou-Miou zremixovala písničku Longital, Konečne si letěl. Finální podobu ve svém studiu vytvořil Ondřej Ježek, zpěvák skupiny OTK. Poslechnout si ji můžete na domovských stránkách Longital.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím