Soutěž s Jiřím Schmitzerem: řekněte to!

Vydáno 12.04.2007 | autor: redakce

Už tři alba má na kontě originální písničkář a herec (nebo naopak) Jiří Schmitzer. Ideální příležitost zahrát v XT3. Vyhrajte volňásky!

Soutěž s Jiřím Schmitzerem: řekněte to! Soutěž s Jiřím Schmitzerem: řekněte to!

Vynikajícího divadelního a filmového herce Jiřího Schmitzera není třeba představovat, většinu z vás už stihl oblažit svojí poslední filmovou postavou poněkud ujetého strýčka v Hřebejkově Krásce v nesnázích.

Schmitzer je ovšem znám i jako originální písničkář. Vystupuje sám s kytarou, jeho songy jsou zpestřením nejen komorních prostorů, ale i velkých festivalů. Tenhle "rocker s dvanáctistrunkou" vydal již tři autorská alba - Recitál, Šílenec a Bouda, pričemž k jeho nejznámnějším hitům patří například Japonec nebo nepřeslechnutelné Máte na to? (Řekněte prdel!!!).

Zahostoval si mimo jiné i na Nanoalbu Tata bojs, kde jako paranoidní docent doktor profesor způsobil svým vědecko-existenciálním monologem bezesné noci nejednomu posluchači... Nyní se chystá na koncert do žižkovského klubu XT3, kde se představí v úterý 17.4. od 20:00.MÁTE NA TO?

Máte-li chuť prožít večer ve společnosti Jiřího Schmitzera, můžeme vám tuto zkušenost zprostředkovat. Stačí zodpovědět jeden schmitzerovsky laděný dotaz a jeden ze tří párů volných vstupů může být váš.

Jiří Schmitzer ztvárnil na Nanoalbu roli šíleného profesora

 

A) Plečky
B) Čtečky
C) Dečky

D) Tečky

Odpovědi zasílejte na mail marketing@ireport.cz, do předmětu uveďte "XT3 - soutěž". Připojte prosím i mobilní kontakt. Hrajeme o 3x dva volné vstupy na koncert Jiřího Schmitzera v XT3 17.4.2007. Uzávěrka soutěže je v pondělí 16.4. ve 23:23. Tři výherci budou kontaktováni. Prosíme, pište pouze pokud máte vážný zájem zúčastnit se. Děkujeme.

Hodně štěstí a... řekněte to!!!www.xt3.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím