Majáles Weekend na brněnské Flédě

Vydáno 04.05.2007 | autor: redakce

Program multikulturního festivalu Majáles Weekend se opět odehraje v klubu Fléda 5. a 6. května. Vystoupí zde nejen studentské kapely, ale i legendy jako Jaroslav Hutka, Ty Syčáci, Už jsme doma nebo Vladivojna La Chia & Banana.
Nabitý hudební program doplní mladé divadelní soubory Prádelna a Stará Hasička s prezentací své nevšední umělecké tvorby, nadaní básníci v rámci Literární soutěže pod záštitou nakladatelství Větrné Mlýny a ostřílení DJs, kteří pokryjí širokou škálu tanečních žánrů. Kromě bohatého programu se návštěvníci mohou těšit na workshopy (tattoo saloon, kadeřnické studio) a prezentace neziskových organizací.S hudebním programem budou současně probíhat i živé moderované debaty s účinkujícími a publikem. Majáles Weekend na Flédě tak zpřístupní za minimální peníz mladému studujícímu člověku to, co si zaslouží a oč si žádá, tj. pořádnej ranec kultury, kterou mu přiblíží na dosah ruky. Vstupenky lze zakoupit na místě Flédy a to za 50 Kč na jeden den.

Více informací a kompletní program najdete na www.fleda.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím