Kelarová s Bittovou až příští rok

Vydáno 09.05.2007 | autor: redakce

Exkluzivní koncert Ivy Bittové a Idy Kelarové se přesouvá na leden 2008. Hvězdné obsazení koncertu zůstává zachováno, o kombinaci osvědčených jazzových jmen z České republiky a Slovenska nebudou diváci ochuzeni.
Základem doprovodu bude trio: klavír, kontrabas, bicí - pod vedením slovenského kapelníka Ondreja Krajňáka. Další nástroje budou obsazeny předními interprety z ČR a ze zahraničí např: Juraj Bartoš, Jozef Fečo ad. Další instrumentalisté, jako např. Ivan Herák, Desiderius Dužda, Matěj Klimo se představí pouze jako hosté v jednotlivých skladbách. Některé skladby budou doprovázené smyčcovým kvintetem, či vokální sekcí, kterou vytvoří skupina Kale.Koncert je připravován po vzoru velkých amerických jazzových koncertů 50. let minulého století. Nebudou zpívat svůj vlastní repertoár, ale výhradně slavné jazzové standardy a balady. Koncert bude zaznamenán na DVD.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím