SOUTĚŽ: Traband - nejlepší přítel člověka

Vydáno 30.05.2007 | autor: redakce

Traband pokřtí 6.6. v Akropoli šesté album Přítel člověka. Vzácným hostem bude písničkářka Jana Vébrová. Nenechte si tuto událost ujít. Nabízíme volné vstupy i trabandovská CD!

SOUTĚŽ: Traband - nejlepší přítel člověka SOUTĚŽ: Traband - nejlepší přítel člověka

Nové, již šesté a dá se říci přelomové album skupiny Traband s názvem „Přítel člověka“ si razí cestu ke svým fanouškům. Kdo měl možnost letos navštívit koncert Trabandu, zaznamenal změnu pouhým okem i pohým uchem. Z původních šesti členů minulého modelu Trabandu zůstala rovná polovina (Jarda Svoboda, Jana Modráčková, Václav Pohl). I celkový zvuk Trabandu doznal výrazných změn a ze známého „dechna“ se najednou stává tzv. „home music“ (jakási soukromá opozice k tomu, čemu se dnes obecně říká „world music“). Jde o návrat k domácímu muzicírování, k domácím zdrojům a tradicím.Album představuje Traband v nové, střídmější a tišší podobě, s dominantním zvukem šlapacího harmonia, trubky a bicích. Hudba na albu tak je inspirována jak českou a moravskou lidové hudbě, ale například i hip hopem, to vše s tradičně košatými texty Jardy Svobody. Na CD je umístěn také videoklip k písni Partyzán, který natočil bělehradský režisér, animátor a výtvarník Miloš Tomić.

HYJÉ NA TRABAND!

Recenzi nového CD najdete v červnovém REPORTU, nyní vás zveme na koncertní křest do Paláce Akropolis 6.6. (pozor, křty budou celkem tři: následuje 7.6. Ostrava - Boomerang, 9.6. Festival Colourscope - Kuřim). Dva z vás mohou vyhrát po dvou volných vstupech na pražský křest, plus CD "Přítel člověka". Stačí zodpovědět následující trabandí otázku:

Nové album Trabandu vyšlo u vydavatelství

A) Indians United Records
B) Independent Colourscope Records
C) Indies Scope Records


Odpovědi zasílejte na marketing@ireport.cz, do předmětu uveďte "Traband - soutěž". Připojte i mobilní kontakt. Uzávěrka soutěže je v neděli 3.6.2007 ve 23:32 hodin. Více než jeden mail na osobu nebereme. Bez debat. Pište pouze pokud máte vážný zájem zúčastnit se.www.traband.netzavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím