Chemical Brothers: nové album!

Vydáno 03.07.2007 | autor: redakce

Po velmi úspěšném a dvěma Grammy ověnčeném albu z roku 2005 Push The Button jsou Chemical Brothers zpět. Jejich šestá studiovka se jmenuje We Are The Night.
Deska přináší dvanáct psychedelicky laděných a euforicky melodických party tracků. Nahrávalo se v temném prostředí atomového bunkru v jižním Londýně. A nejen díky tomu působí nový počin Chemiků jako itinerář moderní psychedelické muziky. Hosté na We Are The Night jsou také více než zajímaví. Za všechny je třeba zmínit newravevové hvězdy Klaxons a písničkáře s hlasem hlubokým jako protiletecký bunkr Willy Mason.The Chemical Brothers zazářili letos festivalu Glastonbury. Kde kromě svých největších hitů představili i skladby z nové desky We Are The Night. A stejnou show můžeme očekávat i 10. 08. 2007, kdy pánové Tom Rowlands a Ed Simons dorazi do v pražské T-Mobile Areny.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím