Nová Apocalyptica bude se zpěvem

Vydáno 25.07.2007 | autor: redakce

Nové album finských metalových poslů vtrhne mezi fanoušky už v září a ponese název Worlds Collide. Víme, co bude mít společného s Rammstein a Slipknot!

Nová Apocalyptica bude se zpěvem Nová Apocalyptica bude se zpěvem

Produkce se ujal Jacob Hellner, dlouholetá múza skupiny Rammstein. Práce na desce začala v srpnu 2006 a od té doby vzniklo zhruba 40 písniček, ze kterých kapela vybrala tucet. Na skladbách spolupracovali například s frontmanem Stone Sour a Slipknot Corey Taylorem (na prvním singlu 'I'm Not Jesus'), se zpěvačkou Lacuna Coil Cristinou Scabbia, zpěvákem 3 Days Grace Adamem Gontierem a opět s dlouholetým kamarádem a spolupracovníkem Dave Lombardem. "Bylo to opravdu vzrušující," rozplývá se Toppinen. "Na posledních dvou deskách jsme se věnovali jak psaní, tak produkování, prostě všemu. Tentokrát jsme otevřeli dveře různým zpěvákům, producentovi a také některým spoluautorům. Dovolili jsme cizím prvkům, aby vstoupily do světa Apokalyptiky. Bylo to velice zajímavé a vzrušující.""Snažili jsme se vytvořit desku na světové úrovni," uzavírá Toppinen. "Pro nás je toto období velice vzrušující. Spolupracujeme se skvělými lidmi a já jsem z toho úplně nadšený. Poprvé za posledních 11 let mám pocit, že náš tým opravdu pracuje společně. S tímto týmem bychom měli být schopni probrat všechny lidi, kteří o Apocalyptice vědí, ale nikdy si ještě nekoupili desku nebo vstupenku na koncert. Chceme šířit slova."

www.apocalyptica.com
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím