Slashova manželka: pupík rozhodl!

Vydáno 01.08.2007 | autor: redakce

V novém čísle časopisu Rolling Stone se Slashova manželka Perla Hudson přiznává k tomu, že se fatálně zamilovala ve chvíli, kdy v časopise viděla Slashovo břicho.

Slashova manželka: pupík rozhodl! Slashova manželka: pupík rozhodl!

Když Slash s Guns N' Roses vydal legendární desku Appetite for Destruction, byla Perla ještě dítě. "Hrála jsem si tehdy s bárbínama," vzpomíná. O pár let později se jí dostal do rukou časopis Rolling Stone s fotkou kapely - a bylo jasno. "Pamatuju si to číslo, na obálce byl Axl. Uvnitř byl Slash, ale měl skloněnou hlavu a nebylo mu vidět do obličeje - jediné, co koukalo, byl pupík," vzpomíná I tak se ale fatálně zamilovala a usoudila, že toho chlápka musí mít.Povedlo se. Nějakou dobu poté se přes známé dostala do backstage jednoho z koncertů G N' R a pařila s tehdy ještě ženatým Slashem. Po jeho rozvodu se Slash a Perla dali dohromady a později se vzali. Perla ho doprovází i na koncerty, s léty je to ale trochu méně divoké. "Slashův rider dřív obsahoval požadavky na whisky a cigarety, nyní je to miska na vodu pro psa a hrací automaty pro děti," přibližuje rocková manželka zákulisí koncertů kapely Velvet Revolver, jež je nyní Slashovým hlavním zaměstnáním.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím