FFF: Bavte se v Reflection Zone

Vydáno 16.08.2007 | autor: redakce

Letošní Fresh Film Fest nebude jen přehlídkou studentských projekcí. Své místo tu mají i koncerty, DJ sety a klubová zábava. Zapařte v K. Varech na Midi Lidi, Nihilisty, United Flavour, PSH nebo Warren Suicide!

FFF: Bavte se v Reflection Zone FFF: Bavte se v Reflection Zone

Klub Lázně 1 se po dobu trvání festivalu (22.-25. 8. 2007) promění v REFLECTION ZONE. Zde je pro všechny připravena série koncertů, djských vystoupení a dalších lákadel. Prostor bude v provozu vždy od 20:00 do 05:00, od odpoledne až do rána bude souběžně fungovat i internetová kavárna. Před koncerty se vždy představí local DJs, prezentující reggae, house, hip hop a další styly.

Program REFLECTION ZONE bude následující:

22.08. PSH
DJ Voita, DJ Ottoman (warm-up: DJ At Work)
23.08 UNITED FLAVOUR, SUNFLOWER CARAVAN
DJ Cubik, DJ Houmee (warm-up: DJs Joshua a Loverman)


24.08. MOIMIR PAPALESCU & THE NIHILISTS
The Fakes (warm-up: DJ Silent Cut)
25.08. MIDI LIDI, WARREN SUICIDE
Večer Rádia 1: DJs Dan Cooley, Josef Sedloň + Car-L (warm-up: DJ Keduel)

Vstup na jednotlivé koncerty je rovných 100 Kč, s výraznými slevami pro držitele festivalových akreditací. Zcela zdarma se mohou přijít pobavit členové C-Zone klubu.

Začátek koncertů je stanoven na 22:30. Kompletní info o programu letošního Fresh Film Festu i o projektu REFLECTION ZONE najdete na oficiálním webu FFF. Pro vše podstatné kolem vystupujících interpretů stačí kliknout na příslušnou fotografii.www.freshfilmfest.cz


zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím