Michel Gondry točí nový film

Vydáno 20.08.2007 | autor: redakce

Režisér filmů jako Věčný svit neposkvrněné mysli nebo Nauka o snech připravuje na příští rok nový snímek. V hlavních rolích se představí Jack Black, Danny Glover nebo Mos Def. A o co ve filmu půjde? Trailer napoví.
Hlavní postava Jerry (Jack Black) si svůj nicotný život dělníka na skládce chce opepřit tím, že sabotuje jadernou elektrárnu. Jeho nápad se však mine účinkem a pouze si ozáří mozek, který vysílá elektromagnetické vlny. Z toho nemá zrovna velkou radost jeho kámoš Mike (Mos Def), který pracuje ve videopůjčovně, protože mu Jerry svým mozkem maže kazety.Aby kluci neztratili svého nejlepšího zákazníka a nepřišli tak na mizinu, musí pro 80letou bábinku s pokročilým stádiem demence znovu natočit všechny její zamilované filmy. Jerry s Mikem se tak stávají hlavními postavami ve filmech Křižovatka smrti, Lví král, Návrat do budoucnosti, Krotitelé duchů či Robocop. A rázem jsou z nich filmové hvězdy.
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím