IAMX Čechy milují. Přijedou v říjnu

Vydáno 22.08.2007 | autor: redakce

IAMX jsou událostí – plnohodnotný zvukový i vizuální útok s dynamickým a nenapodobitelným Chrisem Cornerem. Zdejší publikum je miluje, budiž tedy říjen měsícem IAMX.
Se svou směsicí dramatického synth rocku, temnotou nabitého popu a spletitě zkonstruované indie taneční muziky pobláznili IAMX evropský hudební trh. Headlinovali festivaly v Rakousku, Belgii, České republice, Polsku a dalších zemích, přičemž si zahráli mimo jiné se skupinami jako Placebo, The Cardigans a Franz Ferdinand.Vezmeme-li v úvahu zuřivé přijetí, kterého se Chrisovi dostává během vystoupení, zdá se, že nadešel čas přesedlat na „Alternativu“. Když IAMX nastoupili na festivalu SxSW se svou show, Music industry trade Hits Magazine napsal: „Všichni jsme se dnes shodli, že IAMX měli hvězdné vystoupení.“ Po návratu z vyprodaného amerického turné přijela kapela do Británie a ohlásila vydání v pořadí druhého alba s názvem „The Alternative“.

IAMX - 4. - 6. října, Praha, Brno, Bratislava.

www.myspace.com/iamx
www.iamx.co.uk
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím