Punkoví Do řady! oslaví dvacítku

Vydáno 27.08.2007 | autor: redakce

Punková kapela Do řady! uspořádá 1. září v Bílině na Teplicku velký koncert pod širým nebem, na němž oslaví 20 let od svého vzniku.
Na speciálním narozeninovém koncertě vystoupí na dvou scénách řada dalších spřízněných domácích i zahraničních souborů. Hlavním zahraničním hostem bude britská skupina 999, z Maďarska přijede kapela Aurora a slovenskou punkovou scénu zastoupí soubory Konflikt a Ex-tip. Z domácích kapel oslavencům přijedou pogratulovat Plexis, N.V.Ú., Šanov 1, Znouzectnost, Apple Juice, No Feeling, Vision Days, Hysterics, Pod stolem, Legalizace, Orangecap, Zatrest a Houba. Kapela Do řady! vznikla v roce 1987. Založili ji někteří členové tehdy právě zaniklé kapely V3S (Vojenský třínápravový speciál), která byla předchozí čtyři roky jednou z prvních českých punkových skupin.Jejich první nahrávky vyšly krátce po roce 1989 na výběrech Akce Punk a Punk and Oi. Debutové album Join the Army?! vydali Do řady! v roce 1990. Následovaly desky Amnestie, Vojenský 3-nápravový speciál a zatím poslední Neber to osobně...! z roku 2005. Kapelou prošla řada muzikantů, například frontman Plexis Petr "Sid" Hošek.

www.dorady.cz
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím