Joe Cocker vystoupí v Ostravě

Vydáno 06.09.2007 | autor: redakce

Joe Cocker, jeden z mála žijících umělců, kteří se mohou pyšnit účastí na legendárním Woodstocku, se vrací do České republiky, aby představil své nové album.

Joe Cocker vystoupí v Ostravě Joe Cocker vystoupí v Ostravě

Slavný anglický zpěvák Joe Cocker pochází ze Sheffieldu, kde se narodil v roce 1944. Své první hudební zkušenosti si odbyl v roce 1960 se skupinou The Cavaliers, a to jako bubeník. Joe Cocker si zajistil nesmrtelnost už svým vystoupením na bájném woodstockém festivalu v roce 1969. Ne nadarmo patří k jeho nejúspěšnějším deskám živé dvojelpéčko „Mad Dogs And Englishmen“ z roku 1970. Hluboký prožitek, který dokáže vložit do svého nezaměnitelného chrapláku, se stal pro „otce bílého soulu“ poznávacím znamením a ochrannou známkou.Za svou bohatou kariéru vydal více než dvě desítky alb a spolupracoval s celou řadou hudebních osobností. Skvělé hudebníky má Joe i ve své doprovodné kapele, se kterou vystoupí 5. listopadu v ostravské ČEZ Aréně a na živo představí, krom jiných, i skladby z aktuální desky „Hymn For my Soul“. Se stejným programem pak zavítá 12.prosince do pražské Sazka Arény.

www.cocker.com
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím