Ohm Square na večeři u Thompsonů

Vydáno 24.10.2007 | autor: redakce

V rámci večera EuroConnections vystoupí v pátek 16. listopadu v Paláci Akropolis domácí klubová stálice Ohm Square a francouzsko-americký projekt Dinner At The Thompson's.

Ohm Square na večeři u Thompsonů Ohm Square na večeři u Thompsonů

Projekt Dinner At The Thompson's těží maximum z napětí mezi zasněnými hiphopovými rytmy francouzského producenta Fablive a andělským hlasem americké zpěvačky Lucille. Dvojici už prověřila zátěz více než tří stovek koncertů po celém světě. Originalitu a hudební potenci potvrdilo kritikou vřele přijaté album Lifetime On Planet Earth, které vyšlo letos v květnu předcházeno singlem Vegas. Eklektickému mixu stylů, jako jsou soul, jazz, electro funk a afro-beat vládne svůdný hlas zpěvačky Lucille, která mimo jiné nějaký čas učila angličtinu v Praze.DATT budou na pódiu asistovat stálice domácí klubové scény Ohm Square. Skupina v pětičlenném složení vystoupí v Čechách naposledy před vydáním nového alba, na kterém právě pilně pracuje. Dočkat bychom se měli na jaře příštího roku. Zatím poslední počin Ohm Square - Love Classics právě vychází celosvětově na značce Mole Listening Pearls (Yonderboi, Anima Sound System, Khoiba).


zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím