DUET CRAIGA DAVIDA SE STINGEM

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

Britský R&B zpěvák CRAIG DAVID zanedlouho přijde se svým novým singlem, který natočil se Stingem. Píseň najdete na aktuálním Craigově albu Slicker Than Your Average.
CRAIG DAVID - Rise nad Fall Nový singl vychazí: 28. dubna 2003 V pouhých 21 letech ho časopis Gentleman´s Quarterly nedávno označil jako jednoho z nejzajímavějších britských mužů a časopis Touch ho korunoval na anglickou superstar, jejíž vzestup nic nezastavi! A Craig David znovu potvrdil svou stávající pozici spoluprací na svém dalším singlu ''Rise & Fall'' s nikým jiným než se samotným Stingem! Třetí singl pochází z Craigova posledního alba ''Slicker Than Your Average''. Craig charakterizuje singl ´Rise & Fall'' jako jeden ze svých nejvýznamnějších a nejemotivnějších singlů dosud. Craig o svém novém singlu: "Rise & Fall'' (v překladu vzestup a pád) je o umělci, který se stal součástí showbyznysu a zažil úspěch, ale i pád; chytil se do sítě sexu, drog a rock n'' rollu. Sting představuje moudřejší, starší postavu a jeho přínos singlu je neuvěřitelný. Hrozně moc si ho vážím" Původně měl singl ''Rise & Fall'' , který napsal Craig a který produkovali Soulshock a Karlin, obsahovat pouze kytarový rif ze Stingova hitu z roku 1993 ''Shape of My Heart''. Craig poslal tuto verzi Stinglovi ke schválení a měl velikou radost, když namísto pouhého souhlasu s použitím samplu, Sting navrhl singl znovu společně natočit. Deník The Times nedávno označil skladbu ''Rise and Fall'' jako "nejúdernější spolupráci roku". Craig navíc vyráží na turné po Británii a vystoupí 1.a.2. května v legendární Royal Albert Hall.

www.craigdavid.com
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím