Underworld přijedou v únoru

Vydáno 29.11.2007 | autor: redakce

Underworld potvrdili nový termín vystoupení na festivalu Electronic Beats, který tak proběhne 9. února ve Veletržním paláci v Praze. Festival byl posunut kvůli nemoci jednoho z členů skupiny.

Underworld přijedou v únoru Underworld přijedou v únoru

V současné době organizátoři jednají o potvrzení vystoupení umělců z původně naplánovaného line-upu festivalu Electronic Beats. V nejbližší době bude tak zřejmě potvrzena původní sestava festivalu a Karl Hyde a Rick Smith z Underworld tak vystoupí ve společnosti Booka Shade, Alter Ego, The Man No. 9. Diváci, kteří si zakoupili vstupenky na festival, který se měl konat v říjnu, budou moci použít tyto vstupenky i na festival v nově naplánovaném termínu.Skupina Underworld se na taneční scéně pohybuje více než patnáct let – během této doby si v rámci elektronické hudby vytvořila vlastní styl a získala širokou základnu fanoušků na celém světě. Nedávno vydala album Oblivion with Bells.

www.electronicbeats.cz

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Nick Cave v kinech SOUTĚŽ: soutěž Rock Meets Classic SOUTĚŽ: Bicep v Roxy SOUTĚŽ: Med School s Etherwoodem SOUTĚŽ: The Offenders v Rock Café
Banner
zavřít